Beata Eckert - 5Rytmów® wg Gabrielle Roth
Warsztaty

„Gdy zaczniesz pojmować czym jesteś, bez usiłowania, by to zmienić, wtedy to czym jesteś przechodzi przemianę” J. Krishnamurti

Często w otaczającej nas gonitwie codzienności nie wiemy co jest prawdziwe, czego oczekujemy od życia i czy to co robimy jest w zgodzie z naszą wewnętrzną Prawdą.
Być może nadszedł czas by nauczyć się poruszać w chaosie życia, by stać się nie tylko tancerzami, ale doskonałymi, pełnymi miłości i szacunku pływakami w oceanie codzienności.
To czas kiedy życie woła nas do przebudzenia, do przyjrzenia się swoim nawykom, schematom i maskom. To czas kiedy możemy odpowiedzieć TAK w przemianie serca, w pełni uwalniając to co przemija i w pełni witając to co przychodzi.
W tym procesie przemian wspierać nas będzie mapa 5Rytmów® - prosta i pełna mocy dynamiczna medytacja w ruchu.
Ongoing „Przemiany” to trzy spotkania, w grupie tych samych tancerzy, gdzie zaufanie, otwartość i świadoma przestrzeń, które tworzymy, pozwalają na wewnętrzny, głęboki proces dla każdego z osobna i dla całej grupy.
To okazja by budować ugruntowanie, odkrywać swoją żywotność, wrażliwość, kreatywność, pogłębiać świadomość ciała, docierać do autentycznego Ja.
Przyłącz się do wspólnej podróży!