Beata Eckert - 5Rytmów® wg Gabrielle Roth
Warsztaty

BEATA ECERT i MAREK WILKIRSKI


Zapraszamy na warsztat, który powstał w wyniku połączenia dwóch niezwykłych metod oraz doświadczeń
Beaty Eckert i Marka Wilkirskiego.
Będzie to możliwość dłuższego i uważnego zanurzenia się w sobie, przejrzenia w innych i odkrycia tych obszarów, które w sposób prosty i bez wysiłku ujawniają się, aby uwolnić się i uleczyć.
Jest to warsztat, który pozwala na pracę z lekkością, prostotą i niezwykłą dynamiką zmian.
Poprzez zanurzenie się w spontanicznym ruchu i obecność muzyki, dostęp do intuicji otwiera się na znacznie większą skalę niż jest to możliwe w zwykłych sesjach ustawieniowych, a proces zmian przebiega szybciej i głębiej niż w zwykłych zajęciach 5Rytmów®.
Towarzyszyć nam będzie „mniej słów, więcej ruchu”, „mniej intelektu, więcej uważności“, sprawdzimy „jak to jest zatańczyć ustawienie”.
Zapraszamy wszystkich, którym bliski (choćby w tęsknotach) jest spontaniczny ruch, którzy szukają rozwiązań, zmiany, rozwoju, nowych ścieżek, lubią eksperymentować.
W trakcie spotkania najważniejsza jest praca z całą grupą, w tym procesie upatrujemy główne źródło korzyści osobistych dla uczestników. Nie wykluczamy, że odbędą się też ustawienia kilku osób na forum grupy, jednak nikomu takiego ustawienia nie gwarantujemy. Naszą głęboką pracę, wspierać będzie niezwykła muzyka i doświadczenie prowadzących. Czuj się zaproszony!


O prowadzących

Beata Eckert

jest pierwszą w Polsce licencjonowaną nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów® wg Gabrielle Roth.
Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca
i medytacji. Jest masażystką, masterem NLP oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych
www.taniec5rytmow.pl


Marek Wilkirski

Psycholog, prekursor ustawień systemowych w Polsce. Wcześniej szkolił się w różnych metodach psychoterapii. Od 1999 roku prowadzi ustawienia terapeutyczne oraz liczne programy szkoleniowe. Prowadzi też ustawienia w obszarze organizacji i biznesu oraz filmu i teatru
www.wilkirski.pl