Beata Eckert - 5Rytmów® wg Gabrielle Roth
Warsztaty

„Wnosząc świadomość do tego czego doświadczasz, sprawiasz, że pojawia się przestrzeń i bezruch, który to otacza” E. Tolle


Ten szczególny warsztat to zaproszenie do wspólnego świętowania ciszy, w świadomym ruchu oraz odpowiedzi na następujące pytania: Jak odbieram świat w ciszy? Jak czuję się kiedy milczę? Pozostawiając słowa, zanurzając się w głębię odczuwania wszystkimi zmysłami wyruszymy w podróż mapą 5Rytmów®, gdzie w każdym z rytmów znajdziemy inną, jakość ruchu.
We flowing przyjmiemy to co jest, w staccato nadamy temu formę, w chaosie zrzucimy co zbędne, w lyrical otworzymy się
i przywitamy nowe, by w stillness odczuć oazę spokoju i łączność ze wszystkim wokół.
W tym spotkaniu będziemy świętować siebie w ciszy poprzez obserwacje, a natura Rańska wspierać będzie nasze uważne bycie w milczeniu, byśmy mogli odkryć, co jest poza rutyną, poza znanym. Te odkrycia wnoszone w codzienne życie, mogą zmienić jakość widzenia świata i nadać wszystkiemu nowy bieg.
Podczas Odosobnienia odnajdziemy i wzmocnimy swoje centrum, ucieleśnimy i zaakceptujemy to co jest, by poczuć bogactwo i błogosławieństwo zwyczajnego bycia. By całym sobą doświadczyć życia, które jest w nas, płynie przez nas, działa, trwa.
Aby uczestniczyć w tym warsztacie wymagane jest doświadczenie – min. 6 godzin 5Rytmów®.

Czuj się zaproszony!

Beata Eckert jest pierwszą w Polsce nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów® wg Gabrielle Roth. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca www.taniec5rytmow.pl