Beata Eckert - 5Rytmów® wg Gabrielle Roth
Warsztaty

Cykliczna, zamknięta grupa - 4 spotkania - prowadzi BEATA ECKERT


„Gdy zaczniesz pojmować czym jesteś, bez usiłowania, by to zmienić, wtedy to czym jesteś przechodzi przemianę”
J. Krishnamurti

5Rytmów®; wg Gabrielle Roth - dynamiczna medytacja w ruchu - to możliwość świadomego doświadczenia energii, które towarzyszą nam w codziennym życiu.
Rytmy: flowing, staccato, chaos, lyrical i stillness tańczone razem tworzą energetyczną Falę.

Grupa zamknięta to możliwość doświadczenia siebie w ruchu, w kręgu tych samych tancerzy, gdzie w rytm różnorodnej muzyki, czasami w ciszy będziemy mieli możliwość głębszego zanurzenia się w światło i cień poszczególnych rytmów, odkrywając często ukryte aspekty nas samych.
Praktykowanie tej metody w grupie cyklicznej, buduje zaufanie i szacunek do siebie i innych oraz pozwala na większą otwartość w wewnętrznej pracy.
Jest to wspaniała okazja by poczuć mocniejsze ugruntowanie, odkryć swoją żywotność, wrażliwość, kreatywność, niepowtarzalność, dotrzeć do swego prawdziwego źródła - Ja.

Beata Eckert jest pierwszą w Polsce licencjonowaną nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów® wg Gabrielle Roth.
Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką, masterem NLP oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych