Beata Eckert - 5Rytmów® wg Gabrielle Roth
Warsztaty

Kobiece relacje potrafią być zawiłe i mało bezpośrednie.
Na wierzchu może być słodycz, a wewnątrz, w brzuchu – złość i zazdrość.
Na wierzchu może być rywalizacja, zawiść, a wewnątrz – szara niepewność.
„Kobiety w Relacjach” to warsztat oczyszczania warstw i ukazania prawdy, o tym, że "kobietą już jestem! z całym pięknem, trudem, mocą, ciepłem czy niepewnością"- tak by poczuć jak to jest, kiedy lądujemy w sobie, we własnym majestacie i we własnej bezradności, prawdziwie otwierając się na drugą osobę.

„Kobiety w Relacjach” to połączenie dwóch doskonale uzupełniających się metod pracy z ciałem, umysłem i duchem - ustawień systemowych i 5Rytmów® - by odkrywać nową przestrzeń życia, pozostawiając znany nam schematem i wyłaniać się jako świeżość prawdy, autentyczne bycie.

Metoda Ustawień poprzez pośrednictwo reprezentantów, jest w stanie dość jasno odzwierciedlić i pokazać jak ukształtowaliśmy naszą wewnętrzną rzeczywistość. Pomaga w ujawnieniu nieświadomych i stłumionych rzeczywistości psychologicznych i dzięki temu w zintegrowaniu tego co się w nas rozszczepiło, a co jest gotowe by ponownie się połączyć.
5Rytmów® świadoma praca z ciałem, w której skupiamy się przede wszystkim na procesach intuicyjnych; jest prostą, dynamiczną, pełną mocy praktyką ruchu, pozwalającą między innymi na uważne zanurzenie się w ciele, poszerzanie świadomości, uwrażliwienie zmysłów i odkrycie ogromnego spektrum możliwości poruszania się. Uczy nas podążać za impulsem odkrywając to, co nieznane, nieprzewidywalne, nowe. Pomaga rozpoznać potrzebę wolności i ekspresji.

Beata Eckert - jest od 2008 nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów® wg G. Roth. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką, masterem NLP oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. Od kilku lat prowadzi warsztaty łączące Ustawienia i 5Rytmów® www.taniec5rytmow.pl

Kama Korytowska - prowadzi ustawienia systemowe od 2002 roku, a od kilku lat jako jedyna w Polsce, ustawienia Intencji - praca z traumą - metodą prof. Franza Rupperta.
Jest trenerką angielskiego instytutu Integrative Bodywork and Movement Therapy (Psychologia Somatyczna, Ruch Autentyczny, Body Mind Centering ®). Prowadzi warsztaty w Polsce i za granicą www.korytowska.eu